Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » "kakaspor". Mostanában egyre...

"kakaspor". Mostanában egyre több tyúkunk pusztult meg. Vettem nekik ezt a port, de az van ráírva, hogy tojást tojóknak nem lehet adni. Miért? Más se adott ilyet tyúknak? Mi baja, bajunk lesz?

Figyelt kérdés
persze a tojást nem ennénk jó pár napig meg
2014. jan. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékezetem, van itthon még egy kis kakasos por, megpróbáltam előkeresni, de nem találtam. :( Nem emlékszem, hogy ilyen lett volna ráírva, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmem. Az viszont biztos rá volt írva, hogy mennyi ideig nem lehet utána a baromfi húsát és mennyi ideig a tojását fogyasztani.

Mi állatorvosi javaslatra adtuk a tyúkjainknak, ő is azt mondta, hogy a megadott ideig (talán 1 hét) a kezelés után ne együk meg a tojást.

2014. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az van rá írva,hogy 3 napig nem lehet enni a húst,meg az,hogy tojásrakó madaraknál nem alkalmazható..
2014. jan. 16. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert antibiotikum van benne és valaki arra allergiás, a tojás is penicillin tartalmú lesz, ha megeszi egy ilyen allergiás, nagy baj lehet.
2014. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ricsikee1997 ***** válasza:
78%
de lehet adni csak 3 napig nem lehet levágni őket és a tojást 1-2 hétig pihentetni kell mielőtt megeszed....
2014. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!