Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sos sürgős a disznó patkánymér...

Sos sürgős a disznó patkánymérget evett mit lehet tenni megmenthető ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
kék szinű volt a méreg egereknek lett véve, több disznó is van nem tudom melyik ehette meg
2014. jan. 21. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
a méreg dobozára rá van irva hogy mi a hatóanyag és mi az ellenszer. felhívod az állatorvost, elmondod neki, ő kijön és beadja a disznóknak az ellenszert.
2014. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"mit lehet tenni megmenthető ha igen hogyan?"

Hívd fel az állatorvost, másképp nem.

2014. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
20%
Nem tudom a disznónál használ-e valamit... de nálunk ha a kutya vagy macska eszik véletlen olyat akkor mindig tejet kapnak... de azt jó sokat.... meg van még valami most nem jut eszembe, de az állatorvos adta nekik annak idején... szóval mindenképp hívd fel az állatorvost
2014. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
25%

[link]


még 1 ilyet találtam neked (ez előző hozzászóló)

2014. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A patkánymérgek vérzékenységet okoznak, az ellenszerük a K-vitamin injekció kúra. Tej ez ellen semmit sem ér. Hívd fel az állatorvosodat és minél előbb hívd ki, mert ezek a mérgek nem azonnal okoznak tünetet, hogy a patkányok ne tudják a mérget a hatással összekötni. Amikor a tünet jelentkezik, az állat gyakorlatilag már menthetetlen.
2014. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!