Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek tartsak egy...

Szerintetek tartsak egy minimalacot? Valaki akinek van irna nekem? Honnan érdemes venni? Honnan tudom, hogy nem vernek át?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek egy minimalacot. Keresek tenyesztot ill. Olyat aki tart/tartott minimalacot. Kb. Mennyibe kerult itt Magyarorszagon ? Szivesebben vennek olyat ami nem lesz nagyobb egy tacskonal. Az nagyon draga ? :)

Varom valaszotokat!!!



2013. szept. 5. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
létezik olyan amiből nem lesz nagy disznó?
2013. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%

Minek venni minidisznót ?


Előbb utóbb úgy is megeszed. Disznó.. azért van.


Te csak ne akarjál itt menőzni a disznóval... állj be a sorba és legyen kutyád..ne lázadozzál te itt..

2013. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Nagyobb lesz egy tacskónál,sokkal nagyobb!Íme a bizonyíték:

[link]

Kb. 25-30.000 ft,egy kicsi.De készülj fel rá,hogy mindent megrág,mindig éhes és ha nem csinálod azt amit akar rombol(persze vannak kivételek)!NAGY helyet igényel és sok törődést.Naponta kell sétáltatni.Bár nagyon édik én nem javaslom a tartását,kivéve ha vidéken vagy nagy kertű kertes házban laksz.Ha veszel egyet csak akkor ha a környező szomszédokat nem zavarná!Nehéz lenne megválnod tőle ha el kellene vinned.A tartása,etetése:

[link]

A KANGA tenyészet elérhetősége:

Tel: 06304678150

e-mail: kangapig@gmail.com

2013. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
2-es,a törpedisznót nem levágásra tenyésztették ki,hanem kedvencnek.És ez a kérdező döntése,ha disznót akar,hát vegyen azt!
2013. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!! Budapest kulvarosaba lakom. Nagyon nagy a kertunk. Igaz van ket pici kutyank.. Szerintetek baj ?
2013. szept. 5. 20:15
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem,ha fiatal malackát veszel és összeszoktatod őket.
2013. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Honnan erdemes venni ami tenyleg pici marad ???
2013. szept. 5. 22:40
 8/22 anonim ***** válasza:
Magyarországon az amerikai csüngő hasút tenyésztik ami kb. egy közepes kutya méretére nő meg.Én a KANGA tenyészetet javasolnám,aminek az elérhetőségét fent már leírtam.Jóformán,szinte csak ők tenyésztik őket Magyarországon.
2013. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom !!:)
2013. szept. 6. 20:48
 10/22 A kérdező kommentje:
Valaki nemtudom olyan minimalacot ami tenyleg mini ?:) akar kulfoldi is lehet.:) jolenne ha arat is tudnatok..:)):$
2013. szept. 6. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!