Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kelhetnek-e a csirkék a 19....

Negroo9 kérdése:

Kelhetnek-e a csirkék a 19. napon? Vagy csak akkor lyukasztjak ki a tojas hejat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 10:11
 1/6 anonim válasza:
Igen ritkán kikelhet egy-egy korán kelő, de a tömeges kelés a 21. napon van. Én még utána is szoktam várni még egy napot a későiekre. Olyan nincs, hogy a 19. napon megüti a tojást és csak két nap múlva kel ki, mert pár óra alatt ki kell kelnie, különben elpusztul, mert valami akadályozza a kibújását.
2014. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oke...koszi szepen
2014. márc. 6. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk egyszer voltak kopasznyaku 'gatyásaink' és ők a 19.napon keltek ki..de szinte kirobbantak a tojásból(jó állomány volt) se előtte se utána nem volt ilyen. A többi mindig a 21.napon kelt! Én is szoktam 1 két napot várni!
2014. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsíphetik a 19.napon,nálam is kiszokták,de ha 12 órán belül nem kel ki,akkor segíteni kell neki,amennyiben még nincs késő,mert lehet belefullad a tojásba.Én is mindig várok 1-2 napot,de a 21. napon minden tojást megtörök,mert utána neigen szokták kicsípni.
2014. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az előttem író hülyeséget beszél!! Nem szabad neki segítem 12 óra után mert nekem volt mikor egy egész napot volt a tojasba lyukasztás után és úgy is ki kelt szépen, ha nem jön ki akkor bele kell hagyni fulladni mert akkor élet képtelen, vagy nagy esélyes hogy beteg
2021. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaza van az előttem írónak, nekem van mikor a lyukasztás után 24 óra is el telik mire kikel, nekem is a japánok a 19 napon keltek, amerikai és német állomány, + 3 magyar tyúk is volt közöttük szép állomány nagyon
2021. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!