Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz az, hogy Amerikában nem...

Igaz az, hogy Amerikában nem lyukasztják ki a kisgyerekek fülét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem.van olyan akit ismerek onnan 13 éves és orr pc-je van..
2013. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Amerika sokkal liberálisabb nálunk, tehát nem él az az állítás hogy ott nem lyukasztanak fület.
2013. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja ott is. Itt is ahogy észrevettem egyre többen nem lyukasztják ki. Régen a kórházban születés után megcsinálták, de ma már nem nagyon vállalják. Sok helyen gyereknek nem tudom hány éves kor alatt nem is lövik ki.
2013. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi olyan nagy szám van? Nekem sem volt kilyukasztva a fülem, hála Istennek. Szerintem egy újszülött baba fülét nagy baromság kilyukasztani.
2013. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

"Amerikában nem lyukasztják?"

Miért itt nálunk igen? Ez szokás vagy mi?

Elég nagy baromságnak tartom amikor kisgyereknek kilyukasszák, gratula azoknak a szülőknek.

2013. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igaz is és nem is. sem ott, sem itthon nem tiltott, ahogy nem is kötelező. akinek a szülei úgy gondolják, annak megvan. más meg majd megcsináltatja ha nagy lesz.
2013. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 6 évig éltem az USA-ban, ott is ugyanúgy ki van lyukasztva egy csomó kisgyereknek a füle, mint itthon. Ott is vannak olyan szülők, akik már rögtön a születés utáni napokban, hetekben kilyukasztatják a gyerekük füleit.
2013. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat igen, igaz.


Az is igaz h itt is vannak, akik kilyukasztjak a gyerekeik fulet, de ha a szazalekokat nezzuk osszevetve Mo-val, akkor a lakossag sokkal kisebb resze csinalja, mint Mo-n.

2013. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!