Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kecskék tudnak fára mászni?

A kecskék tudnak fára mászni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
xDDD Hát ha van nekik hely, ahol fel tudnak ugrani (egyébként meglepően kis helyeken is ügyesen egyensúlyoznak), akkor felmennek bármire. De fára csak úgy nem. A leopárd fel tud mászni, mert olyan karmai vannak és olyan a testfelépítése. A kecske nem.
2014. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, te még nem jártál Marokkóban. :P

[link]

2014. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez persze kecskefajtától is függ. Való igaz, hogy vannak afrikai kecskék, amelyek tüskés, ágas-bogas bozótokra fel tudnak "mászni" a fiatal hajtásokhoz. Ez a "mászás" a hasított körmű patások körmeivel faló feljutást jelenti és nem a szokványos értelemben vett, a végtagokkal az ágakat átölelő mászás.
2014. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A kecskék nem tudnak fára maszni mégis, hogy nézne az ki?:D
2014. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2014. márc. 21. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
DEhogynem tudnak! Sőt. nagyon ügyelnem kell, mert a kertben előszeretettel másznak fel a gyümölcsfákra és eszegetik le a rügyeket, netán már a termést is. A kéreg, meg az ágak lerágásáról már ne is beszéljünk. Ezért mindig nyílt terepre kell őket ki béklyózni, vagy nyáron fal mellé hogy árnyékot is kapjon, de fához soha, feltéve ha nem sajnálod ha megkezdi a törzsét.
2014. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

második! ilyet még nem láttam, ez tényleg jó :DDD


amúgy a fák leveleit nagyon szeretik valóban

2014. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ismerek egyet, aki biztos :D :D :D
2014. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát őszintén én se tudtam,hogy tudnának fára mászni...
2014. ápr. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!