Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért nem tudom eladni a...

Miért nem tudom eladni a törpe itáliai kakasaimat ilyen olcsón se?

Figyelt kérdés
Fejér megyében árulom őket. És elég olcsón.
2014. ápr. 1. 02:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
mert akinek van pénze, az nem tart olyan állatot ami összeszarja az udvart, akonek nincs pénze, az meg azért tart baromfit, hogy mefegye... + lehet bénán hírdeted.
2014. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából én rájöttem hogy sztem azért nem kellenek senkinek mert túl olcsón adom őket. Csak azt a részét szarja össze, ami neki van elkerítve.. Amúgy meg egy fajtiszta kakast vagy tyúkot darabját el lehet adni több ezer forintért is. Sőőt! Még 10000 ft fölött is. Ha elmész pl. a Monori börzére ott a 3500 Ft darabjáért egy fajtiszta baromfinak átlagos árnak mondható. Én is ennyiért vettem 2 éve.
2014. ápr. 1. 14:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Hol hirdeted őket? A facebookon vannak olyan baromfis csoportok, ahová esetleg érdemes lehet felrakni őket.
2014. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy az index fórumán is van egy baromfi adás-vétel topic oda is érdemes lehet felrakni őket!
2014. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Facen 2 ilyen csoportban is bent vagyok, ahol baromfi adás-vétel van. Dehát csak lájkolgatják a képeket... Pedig szép példányok!
2014. ápr. 1. 20:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha 500Ft felett adod, akkor sokat kérsz érte!
2014. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Singham ***** válasza:
Mert már nem éri meg jószágot tartani semmilyen célra se. Ilyen egyszerű az oka. Árulhatod te akármennyiért, nem fogják megvenni, amíg országos szinten nem változik a helyzet.
2014. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az utolsónak üzenném, hogy öcsém 3 éve költözött ki falura mindenki hülyének nézte és ezt hangoztatta amit te, van 3 tehene 8 kecskéje, évente 5-6 disznó, és rohadt sok csírke, csak a tej és a tojás behoz nekik havi 120-140ezret, amirõl a legtöbb folyamatos mûszakos rabszolga csak álmozozhat, szóval kérdéses, jogy megéri e... + most vett nemrégen 2 pacit is...
2014. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Singham ***** válasza:
Csak azt is meg kell nézni, hogy abból a havi 120-140 ezerből mennyi a tényleges haszon :) mert hiába keress ennyit, ha abból mondjuk, csak 10 ezer Ft a haszon, így lényegében egy hónapban 10 ezer Ft-ot keresett. Mert kell költenie kajára, inni is iszik az állat, stb. Abból a 120-140 ezerből meg simán lehet pillanatok alatt pár ezer Ft haszon csak. Ezért nem éri meg egyszerűen jószágot tartani. Mert csak a nagyüzemi állattartásban van már haszon, mert Greenpeace-től kezdve mindenki ezt támogatja.
2014. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tejtermés napi 100-150 liter az 10 000-15 000Ft bevétel/nap , ha eltudja adni, de ez már eladhatatlan... 2 hónap alatt elérné az adómentesség felső határát, onnantól kezdve áfa és kemény adók! Gondolom feketén tolja, mindennemű fertőtlenítés nélkül. A kérdés adott hova tudja elpasszolni ezt a mennyiséget?

5-6 disznó 50e-100e profit/év, ezzel szemben sok meló és kockázat!


Lovak csak a pénzt viszik, kivéve ha lovasoktatás is van.

2014. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!