Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek nagyon gáz ha...

Szerintetek nagyon gáz ha 13/l vagyok és libát nevelek azért hogy pénzt szerezzek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem gáz, csak egy kicsit vicces :D
2014. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Osztom az első véleményét, bár én itt a házban csak ahalakt tartok, valami nagyobb háziállatra én is vágynék, de nem közös kert hiányában ez nehéz lenne, szóval irigységgel vegyes nevetés a válasz. ☺
2014. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én a helyedben disznókat nevelnék.
2014. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem vicces, nekem is van:) vagyis a tesomnak:) 13/l
2014. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok és tyúkokkal, kutyákkal, lovakkal, kecskékkel, macskákkal, és malacokkal is foglalkozok. Ez annyit jelent hogy az itthoni állatokon kívül besegítek a nagyszülőknek is! Én élvezem azt hogy egész nap állatok körül lehetek. És NEM GÁZ! Szerintem jó hogy még pénzt is kapsz érte.
2014. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 intrepid ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha kész üzleti terved van, tehát mennyibe kerültek a libák, mennyiért tudod pénzzé tenni őket, akkor minden tiszteletem a tiéd.
2014. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább a kérdéskiírás a gáz, hogy megkérdezed, hogy gáz-e :D

Bár az sem gáz igazából, inkább csak aranyos.

2014. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kis redneck biznisszmen.
2014. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az előbb nem sok időm volt írni, de úgy gondolom, irigylésre méltó, amit csinálsz, sok fiatal, de még felnőttek is példát vehetnének rólad, hogy így kitaláltad mivel szerezhetsz pénzt és meg is valósítod. De egyszerűen nem lehet a kérdéseden nem nevetni, bocsi. :DDD
2014. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem marhára menő :) 13 éves lányként már dolgozol azért, amit akarsz. Helyesen teszed! Hajrá!
2014. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!