Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudná valaki megmondani,...

Lola5858 kérdése:

Nem tudná valaki megmondani, hogy, hogyan szerezzek pénzt lóra? Nagyon szeretnék egyet de a szöleim nem igazán támogatnak benne! Mit csináljak? Már azt is kinéztem, hogy hol fogjuk tartani, de semmi!

Figyelt kérdés

#Ló-LÓtartás-Bánat
2013. júl. 22. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Munkának hívják, ha még nem hallottál volna róla.
2013. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy 12 éves vagyok és nem adnak pénzt a munkaadók (pl. lovarda-segítő). Szerinted én nem gondoltam rá?!
2013. júl. 22. 07:08
 3/10 Veina ***** válasza:
88%
Akkor várj türemesen kifizetődik hidj nekem. 12 évesen én sem kaptam lovat pedig mindent el követtem és most már be látom igazuk volt ennyi idősen nem lennél képes fent tartani. El multam 19 még szüleimmel lakok és ismét rákérdezem mit szolnának hozzá és mostmá semmi akadáját nem látják nem azért mert dolgozok csak már tisztába agyok. azzal, hogy hatalmas felelösség egy akkora állat és most már belátom igazuk volt mikor nem engedték.meg. Szóval ne csüggedj ha nem engedik meg most csak a te javadat szeretnék proobálkoz mondjuk 3-4 év múlva és akkor talán meg engedig. addig meg a lovarda lovain lovagolj nagyon jó tapasztalt szerző biztos lovassá tesz és akkor talán a szüleif is meg enyhülnek mikor látják, hogy biztos lovas vagy .
2013. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Áruld a tested. Akkor már a lószállításra legalább futja.
2013. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod, hogy nem megvenni drága.. de egy normálisabb ló is 300.000körül van használtan veszel rá felszerelést az is minimum 100.000-150.000-. + havonta eltartani megint 25-30.000/hónap és ehhez jönnek az évi kötelező oltások (náluk ez 30.000) a patkolókovács és ha esetleg baja van nem ért ha fél milla el van rakva.. (egy kólika mütét ára..). És ami annyira nem is anyagi, hogy MINDENNAP foglalkoznod kell vele. Nincs nyaralás, nincs karácsony, nincs szülinap..neki enni kell... ;))

mellesleg ha papirjai nincsenek akkor azt is le kell kérni.. (DNS vizsgálat, vérvétel stb.) megint kb 150.000.

És ezt nem rosszindulatból irtam..

2013. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ok, összekalapálsz valahonnan 250-300 ezret a lóra. És miből fogod eltartani? Azt a havi 40-50 ezret honnan szeded össze?
2013. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát apukám nem igazán szegény, ő megis tudná vanni és el is tudnánk tartani csak szerinte a ló rossz befektetés! :(

Különben el is tudnék menni 1 hétre nyaralni mert van két szuper barátnőm akik imádják a lovakat és ők is nagyon tudnak rájuk, vigyázni és gondozni őt és az egyik papája jó lovas volt több érmet is nyert, úgyhogy ezzel nem lenne gond!!!

2013. júl. 23. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress lovat felesbe, ha nem veszitek meg.
2013. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy felesbe?
2013. júl. 29. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy w gazdája van a lónak. Ha ezt nem tod ne legyen lovad már bocs. Tom hogy régi a kérdés. Én 3 évesen kaptam lovat
2021. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!