Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Érdemes állatorvost hívni a...

Érdemes állatorvost hívni a kecskéhez ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Beteg a kecskénk. Gyenge, étvágytalan és az első patái olyan, mintha hámlana. Nagyon lassan eszik, ha eszik.

De úgy látom, ha kikötöm akkor azért eszik, legel. Vitaminhiány vagy pedig kiközösíti a másik 2 testvére és nem engedik enni, azért gyenge. Lehetséges ez is? Párom nem akar dokit hívni, mert sajnos most nincs pénze, de vár hátha megerősödik így, hogy egyedül eszik, ha nem javul levágja. Érdemes várni vagy állatorvost megéri hívni?



2014. máj. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem mindenkepen hivj hozza allatorvost.
2014. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felelősek vagytok érte, szóval állatorvos.
2014. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hívj hozzá állatorvost! :(
2014. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én hívnék, de a párom nem akarja. Anyjához kellett 3 hete ellett és volt kis gond, az 10 ezer Ft volt, de akkor ennek a fiatal kecskének semmi baja nem volt. (Amúgy ez is a kölke csak ez már 1 éves).

Ma megfigyeltem így, h kikötöttük. Olyan, mint egy lassított felvétel, eszeGET, mert azt evésnek nem nevezném, de nem kérődzik. Csak áll és néz lehajtott fejjel többnyire. Néha jön egy-egy böfi azt annyi. Kicsit megmasszíroztam a hasát akkor böffentett kettőt, de kérődzni nem láttam. Hasa olyan, mint a két tesójáé, nem puhább, nem keményebb. Vitaminhiányra is gyanakszunk.

2014. máj. 9. 21:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült rávenni, h dokit hívjunk, kapott ellátást és a másik 3 is kapott féreghajtót. :) Remélem meggyógyul.
2014. máj. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!