Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nem értem haza időben és...

Nem értem haza időben és megázott 3 fejőskecském (2 szenentáli,1 parlagi) és egy vemhes szenentálim. Nagyon aggódom, lehet valami bajuk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 18:03
 1/6 anonim válasza:
Nem nagy a valószínűsége,hogy bajuk lesz jól bírják a szabadon tartást.
2014. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval egyetértek
2014. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezen agyalok, hogy megáznak-nem áznak, baj-e, nem-e. De már rájöttem, hogy a legjobban engem zavar, ha a vizes kecskét kell fejnem. :) Oké, nem rajonganak a szakadó esőért, és ha nagy vihar jön, széllel meg tényleg fenyegető erővel, akkor beviszem őket, de egy záporral vagy csendes esővel nem foglalkoznak, szépen legelésznek tovább.
2014. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem az eső, hanem a szél a neccesebb, attól fázhatnak meg. ha betegek úgyis látod rajtuk.
2014. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek a válaszokat, minden rendben van velük, sőt jövőhéten érkezik még 2 kecske a meglévő négyhez. Én nem tudom ki, hogy bírja,de Nekem már alig van erőm a kézi fejéshez, pedig nem nagy a létszám. Mindenesetre megyek ordát készíteni! Szép napot Nektek! :)
2014. máj. 31. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Egy bizonyos létszám felett már jó ha van otthon villannyal működő házi sajtár : [link]

2014. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!