Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Elég nagy udvarunk van, ahová...

Elég nagy udvarunk van, ahová minden nap kiengedjük. Van egy jól szigetelt kis háza, jól kibélelve szénával. Télen mit tudnék vele inkább kezdeni, hiszen egész nap a mínuszban nem lehet kint, de a ketrecében sem nagyon szeret lenni?

Figyelt kérdés
a szeme válladékozik, mit lehet ez ellen tenni? Enni a széna mellé nyúltápot kap, árpával keverve, és havonta egyszer répát.

#szó #természetes #nyúlról #lemaradt.
2013. dec. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval nyusziról van szó. Még az is megoldás hogy ha egy szélvédett garázsban van nappal. Amúgy kint is elvan a szigetelt házban. Répát hetente adnék neki plusz alma saláta
2013. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írjatok már többen, tényleg érdekelne.
2013. dec. 8. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki tápot ,csak árpát mert hülyére hizik.
2013. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát, igen......kissé el van már hízva.

ősszel csökkentettem neki a táp mennyiséget, de így télre, nem szeretném már megvonni tőle. Igaz már 4-5 kg körül van.

Azt hallottam, ha a szívüket már nehezebben lehet kitapintani, az elhízás miatt, akkor infarktust kaphat, ez mennyire igaz?

2014. jan. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!