Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nagyjából 1 hónapos kiskacsák,...

Nagyjából 1 hónapos kiskacsák, visszatalálnak az óljukba? Már ötbbször voltak kiengedve, aztán visszaterelve, de ma valahogy elsurrantak, vissza fognak jönni, úgy mint a csirkék?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Én ilyen fiatal kiscicát nem hagyok őrizetlenül kint, mióta kettőt is elloptak tőlünk.
2014. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat én macskát olvastam a kacsa helyett. :D
2014. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiscica-kiskacsa, nem mindegy.

Vissza fognak menni, gondolom, az anyjuk is hívja őket előbb-utóbb!

2014. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mamájuk nincsen ott, mert naposan vehették. Hát én még fiatal korban a csirkét sem engedem el messzire mert még nem ismerik annyira a helyet. A csirkéim soha nem ültek volna éjszakára be, ha nem terelem be őket, míg a tyúkok maguktól ülnek be. Ha szerencséd van, akkor visszamennek valahogy, csak még az a félő hogy messze el tudnak kószálni, helyismeret nélkül.
2014. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valóban naposan vettük őket, és hál'istennek visszajöttek, de még egy darabig felügyelet nélkül nem engedjük ki őket :)köszönöm a válazokat
2014. jún. 17. 07:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!