Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan különböztettem meg a...

Hogyan különböztettem meg a kakast meg a tyúkot amig kicsi?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy Te hogyan, azt honnan is tudhatnank, vagy mi ez, talalos kerdes?!

Nekem azt mondtak a nagyszüleim gyerekkoromban, hogy a pici csirkekröl meg nem tudni, tyuk vagy kakas lesz, igy nem tudtam megkülönböztetni.

2014. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kakasok nálunk valamiért mindig agresszívabbak voltak.Tehát pl benyúltam hozzájuk mert meg akartam simogatni egyet,vagy kivenni akkor egyből csipkedték az ujjamat.Nem tudom ez máshol is így van e, de mi így különböztettük meg
2014. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A kiskakasnak egyforma hosszúságúak a szárnytollai, a kis jércének pedig egyik hosszabb, másik rövidebb. Ilyen egyszerű.
2014. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. júl. 18. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Van az a műsör talán a Világ legpiszkosabb munkái? Egy ilyen manus mindig beáll valamilyen munkahelyre 1-1 napra. Abban volt egy napos csibe elosztó üzemben és ott 2 féle módon különböztették meg a nemüket. Az egyik, hogy valahol a kloákájuknál megnyomták őket, és elvileg a 2 nemnél van különbség. Persze ez egy elég nagy székletlövéssel jár, a másiknál meg asszem a szárnyakat nézték. Mondjuk szerencsétleneket bedobozolták tömegével meg dobálták őket, szóval ha állatvédő vagy ne nézd meg.
2014. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
3. vagyok. Ezt megnézed, és már tudod is hogy hogyan kell. Szóval pont úgy ahogy írtam is: https://www.youtube.com/watch?v=Y4E0ngRUkPc
2014. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ezt a szárnytoll-dolgot nem tudtam, köszönöm!


Pár hetesen már a taraja színéből is lehet következtetni.

2014. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 19. 19:33
 9/9 A kérdező kommentje:
és ez a jércéknél is így van? :)
2014. júl. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!