Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kakasoknak van nemiszerve?

A kakasoknak van nemiszerve?

Figyelt kérdés
Ma a nagymamámnál vágtunk egy kakast, mert sok csirkét megölt, bolond volt. A lényeg, hogy mikor megkopasztottuk sehol nem látszik a pénisze. Hogy az istenbe csinálja fel a tyúkot akkor?(városi vagyok, bocsika)

2014. júl. 24. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne lenne. Kár, hogy nem találtátok, mert az a legfinomabb része.
2014. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] :)) Heréje viszont van, és nagyon finom! :3
2014. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A madaraknak kloákája van, tehát közös húgyivarnyílásuk, és azon belül a hím madaraknak van egy ún. ivari szemölcse. Ettől fejlettebb, kitüremkedő típusú hímivarszerv általában csak a víziszárnyasoknál van (meg az emunál, ezt most olvastam).
2014. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem látszik a hímvesszője, de a töke igencsak finom, drága eledel. De mind emellett van nemiszervük
2014. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Heréje megvolt, csak a péniszre voltam kíváncsi. Szóval ezeknek van egy ilyen kloáka szervük. Már ezt is tudom, köszönöm mindenkinek :)
2014. júl. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!