Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges- e hogy a fiú...

Lehetséges- e hogy a fiú tengerimalacomnak nincs kukaca? Lehet ilyen rendellenessége? A nemiszerve olyan mint a hímeké. Hiába simogatom, nyomkodom neki nem dugja ki pedig már elég nagy malac.

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne zaklassad a háziállataidat.
2014. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ne pazarold a karaktereket feleslegesen, olyan dolgokra amihez nem értessz.
2014. júl. 12. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Hm, lássuk csak:

- van egy háziállatod

- aminek fogdosod/fogdosni kívánod a nemi szervét

- pedig az állatnak amúgy semmi baja.


Hát ez szvsz pont az, mint megrakni a kecskét.

2014. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, tapasztalt malactartóktól , nem dagadt pattanásos, monitorfejű 12 éves kisgyerekektől akik ezen élvezkednek hogy itt beszólogatnak és az idióta kommentjeikkel elárasztanak mindent. Köszi! :-)
2014. júl. 12. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm. Érdekes lehetsz. Minek simogatod az állat nemiszervét???? Itt idiótázol le minden válaszolót de mégis ilyen abszurd kérdésre mi mást lehet válaszolni?!! Ezek szerint te unatkozol. Vicc h simogatod. Na ez nem semmi....
2014. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én malac tartó vagyok, de még nem láttam olyat hogy fiúnak ne lett volna kukija.Ott van az ha fiú.
2014. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia,hát ez a kérdés eléggé hogy is mondjam.. érdekes..

Szerintem ne zaklasd,ha nincs "kukaca" akkor valószínűleg lány.:D A tengerimalacok nemét úgy lehet megállapítani,hogy megnézed a formáját.Ha lány akkor "Y" formájúnak kell lennie,ha fiú akkor pedig "i" formája van.Nekem 3 malackám van.Vagyis kaptam egyet,aztán egy hét múlva odaszült nekem még kettőt,először lánynak tűntek,de mint kiderült fiúk.tehát lány nevük van :D ez azért egy kicsit vicces.. :DD Visszatérve a kérdésedre,ha nem sikerül megtudnod a nemét, kisállat kereskedésben,vagy állatorvosnál is tudnak segíteni :)

2014. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy ne próbáld meg előcsalni, annak valószínű nincs fiú malaca. Nekem van három. Rendszeresen ellenőrizni kell, hogy nem csípődött-e be valami (egy széna vagy forgácsdarabka), ehhez meg elő kell, hogy bújjon.

Keress videót a youtube-on, valószínű nem jól csinálod.

Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2014. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a malacod úgynevezett pіnásfiú.


Ilyen: [link]

2014. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!