Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » No az volna a kérdésem, hogy...

Eross kérdése:

No az volna a kérdésem, hogy ma reggel megjöttek a pici nyuszikák, de nem merem megnézni őket. Jól csinálom hogy nem nézem meg de ha nem jól akor mikor szabad es hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemszabad mert ilyenkor nincs kinyilva a szemük sem és ha megnézed és az anya megérzi rajtuk a szagodat megölheti öket várj mig kijönek a szőrböl akkor már rövid ideig megis foghatod de azis azért még kritikus füg az anyátol.
2014. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ismer az anya, megnézheted őket, max vegyél fel gumikesztyűt. De meg kell nézni, hogy hány nyuszi van, ettek-e, nincs-e elhullott baba.
2014. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy nem szabad, mert megöli az anyja, de nekem 10 év alatt sosem történt ilyesmi. Fontos, hogy megnézd, mert ha több "kupacban" vannak, az anyjuk csak az egyik "kupacot" szoptatja, a másik éhenhal. Ha van elhullott nyuszi, azt ki kell venni, mert fertőzést kaphat a többi. Az nézze meg, aki eteti a nyuszit, így az ismeri a szagát. Ahogy előttem írták, a gumikesztyű sem rossz ötlet, bár nem tudom, hogy azon át mennyire érződik a hőmérsékletük, mert ha kihűlt valamelyik, de még él, azzal kezdeni kell valamit.
2014. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek megnésztem a kicsiket 9-en vanak és mind jólvan asztán leültem az egyk sarokba hogy mit csinál az anyuka a kicsikel majd ojan kétóra elteltével oda ment hozájuk és foglakozot velük igy meg nyugotam :D mégegyszer kösz mindenkinek
2014. szept. 13. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2014. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!