Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Melyik az erősebb, nagyobb,...

Melyik az erősebb, nagyobb, jobb kakas?

Figyelt kérdés
A sárga féle, a fehér, a kendermagos vagy a fogoly?

2014. nov. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül fajtától függ. Függ az egyedtől mert nem mind lesz ugyanolyan szép nagy korában. Függ a tartástól, takarmányozástól, több dologtól. Nagyon szépek azok a paraszt vörös kakasok, azok tetszenek a legjobban. A hófehér kakasok nem jönnek be a legjobban. Sok múlik azon hogy hogy él. Ha egész évben a határt a mezőt járhatja akkor alig kell etetni otthon és összeszed annyi mindent hogy szépen kifejlődik, szép lesz. Én sima szemes kukoricával etetek, és annyit kapirgálnak amennyit szeretnének.
2014. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most te kakasviadalra akarsz járni? De komolyan kérdezem.

Mitől lesz egy kakas jobb?

2014. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jól van, megadom a választ, nem akarok viadalra járni. de szerintem a kakas akkor jó, ha vakmerő, bátor és nem fél a tyúkjaiért harcolni. nyilván a macska a határ, ami ellen használni lehet, ám fontos, ha kutya szökik a kertünkbe, volt már rá példa, akkor megtámadja, így a kutya vele lesz elfoglalva és nem bántja a tojókat, ilyen volt a nagy sárga kakasunk. kicsit bicegett az eset után, még időben kiértem és elfutott a kutya. amelyik kakas ilyen, arra bíznám a tyúkokat, mert akkor egymást sem tépik, a kakas hívja őket a kajához, ha talál valamit stb.
2014. nov. 23. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Valószínűnek tartom, hogy te lány vagy és szeretnéd, ha a kakas lenne annyira lovagias, mint a fiúk veled. Erre nem lenne jó szelektálni, mert amelyik neki megy a kutyának, macskának, az előbb-utóbb neki fog menni a gyereknek,felnőttnek egyaránt. Az állat nem ismeri a határt, nincsen olyan, hogy csak a macskának meg a kutyának megy neki, a gazdit meg a gyerekét távolról megismeri és nem bántja. Ez a tulajdonság, amit keresel nem fajtafüggő, hanem egyedfüggő. Ilyent találni nem könnyű, a fent említettek miatt, a harcias kakasokból hamar ebéd lesz.
2014. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!