Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi történik Krisnavölgyben a...

Mi történik Krisnavölgyben a hím borjakkal?

Figyelt kérdés
Csak mert ők nem adnak tejet, és gondolom emiatt feleslegesek. Eladják őket?

2015. jan. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

a hím borjat bikának hívjuk, és gondolom levágják őket.

a tehenek is csak akkor adnak tejet ha ellettek mivel előtte kit akarnának szoptatni?

2015. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Biztosan nem vágják le őket, mert a Krisna völgyben élők nem esznek húst! Szerintem inkább eladják őket, vagy nevelik tovább mert mindenféle támogatást kapnak ilyenekre.

Én tavaly voltam pont ott!

2015. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a tehénnek ellenie kell a tejtermeléshez, azért is tettem fel a kérdést. A borjút írhatjuk bikának, hímnek vagy hímivarúnak is, az sem hibás.

Nem hiszem, hogy mindet megtartják, mert akkor sokkal több állatuk lenne. Azokat meg etetni, itatni is kell, gondozni, istállót építeni, ami nem kevés költséggel jár. És lényegében a tejükért tartják őket, a mezőgazdasági munkáknál meg nincs szükség annyi bikára.

2015. jan. 6. 21:33
 4/5 anonim válasza:
69%
A bikaborjút is felnevelik, nem vágják le, illetve adják el, hanem lefoglalják a földművelésben.
2015. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mindet? Hogyan? Hiszen akkor már több száz bikájuk lenne. Nem tudom elképzelni, hogy mindet megtartják. Te ott élsz? Örülnék, ha olyan is válaszolna, aki bennfentes, vagy régen az volt.
2015. jan. 23. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!