Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van egy kb egyéves kacsánk,...

Csibementes kérdése:

Van egy kb egyéves kacsánk, aki túl sokáig volt a tojásban, ezért a nyakát nem tudja tartani, nem tudja kinyújtani, de ezen kívül egészséges, rendesen táplálkozik meg minden. Mit tehetnék azért, hogy jobban legyen? A nyakával lehet kezdeni bármit is?

Figyelt kérdés
Nem szeretném levágatni,mert nagyon aranyos és a szívemhez nőtt.

2015. febr. 5. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézesd meg állatorvossal ( ha lehet olyan helyen ahol jol felszerelt rendelő van, egy vidéki állatdoki úgyis azt mondja h ki kell sütni...)
2015. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj neki, ha semmiben nem akadályozza akkor nem gond :)
2015. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lóg a feje? Nem tudom van-e kacsáknál olyan hogy nyakmerevítő, csak az a baj, hogy akkor az örökké rajta lenne....
2015. febr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:) Lehet,tényleg el kéne vinnem az állatorvoshoz,csak szerintem erre egy állatorvos sincs felkészülve.
2015. febr. 6. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Lehet kezdeni a nyakával valamit. El kell vágni. Kegyetlenségnek hangzik, és lepontozást kapok érte, tudom, de hidd el, így lesz a legjobb neki.
2015. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Éééééés megérkezett a nyakvágós kommentelő is:D
2015. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem úgy lenne neki a legjobb, úgy a jó ha ÉL, íez a dolog a nyakával valószínű nem zavarja, csak esztétikai probléma :)
2015. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
A kacsa minden ébren töltött percet evéssel, ivással tölt. A nyak erősen hátráltatja ezekben a tevékenységekben. Ergo, állatkínzás életben hagyni.
2015. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha szenvedne, valószínű enni se lenne kedve, nemhogy fecserni...
2015. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
A táplálkozás nem kedv kérdése. Attól, hogy beteg, hogy fájdalmai vannak, a létfenntartási ösztön dolgozik benne. Majd amikor az iskolában sz élővilág órát felváltja a biológia óra, fogtok ilyesmit tanulni.
2015. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!