Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek többször volt barnázása...

Akinek többször volt barnázása terhesség alatt, az rendesen kihordta a babáját? Egészséges lett?

Figyelt kérdés
Barnáztam 14 hetesen és most 17 hetesen is, már elegem van, okát nem tudja az orvosom, csak pihenjek azt mondja és ne emelgessek.
2013. márc. 15. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerencsére egészséges lett!

Nem mondott hülyeséget a doki, pihenj és kíméld magad!

2013. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a 6. és 7. héten kétszer tapasztaltam rózsaszínes folyást. Halálra rémültem, de 8 hetesen a védőnő legalább kielégítő magyarázatot adott, és elmondta, miért volt. Most 17 hetes vagyok, minden rendben azóta. Viszont gyógyszert nem adtak? Nem fektettek be kivizsgálásra?

Illetve nem lehet, hogy az esedékes mensesed napján jelentkezik a folyás?

2013. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mind a kétszer mensi idején lettem volna.
2013. márc. 15. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább attól lehetett, hogy a szervezeted emlékszik a mensi idejére, majd felhagy vele nemsokára :). Nekem is volta az első terhességem alatt (első felében) többször pici vérzés, főleg kisebb megterhelés után. A második felében már nem jelentkezett. A 2. babánál most vagyok az 5. hónapban, és az elején volt főleg mensi időben, de azonkívül is kevés vér is, és barnázás is néha, és most kaptam progeszteront is, hetekig szedtem. Hematómám is volt, pihennem kellett, nem emelni, nem hajlongani.Első baba egészséges,második baba most 18 hetes pocaklakó. Már egy ideje nem vérezgetek.Nem hinném, hogy ez összefügg a baba egészségével,inkább a terhesség kihordására van vagy nincs hatással. Nálam nem volt, de vigyáztam nagyon magamra, és a szexszel is csak óvatosan.
2013. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ha nem tiltott el teljesen a doki.
2013. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira rendesen,hogy Mar 40+4 hetes vagyok:-)

Szednem kellett magneziumot meg az elejen utrogestant.

26 hetesen a mehszajam 2100volt.Nem tudtam sokat pihenni sem.Eddig azon paraztam,hogy benn maradjon ket hete meg azon,hogy kijojjon :-)

2013. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Én is 40+4 hétre szültem az első lányomat, most meg azon parázok, hogy a 35 érjem el majd. Könnyű szülést mindenkinek!!!
2013. márc. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!