Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogy tudom hazavinni az élő...

Hogy tudom hazavinni az élő állatot ilyen esetben?

Figyelt kérdés
minden hónap első vasárnapján van állatvásár a piacunkon. még nem láttam milyen, vagy hogy zajlik ez, de egy ráccsal elkerített kis részen van a helye. lehet túl egyszerű kérdés, de ha én pl. szeretnék venni ott 2 db. kacsát azt hogy tudom megtenni? ha nincs semmi amiben hazavigyem? gyalog kb 15 perces út haza. adnak valami ketrecet vagy dobozt vagy mindenkire rábízzák oldja meg ahogy tudja?
2015. márc. 9. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Általában mindenkire rábízzák. Nincs egy kosaras biciklid? Vagy a csomagtartóra is tehetsz valamilyen kosarat. De nagyobb, merevfalú bevásárló táskában is szokták őket vinni.

Semmi bajuk nem lesz. Vihetsz kosarat is, abba 2 belefér.

2015. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobozba is be lehet tenni, csak vágj rá lyukakat.
2015. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kartondobozba is jó,csak szúrkáld ki,hogy kapjanak levegőt.
2015. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ha simán beteszed őketet egy zsákba, ilyen terményesbe akkor se lesz bajuk és hazasétálhatsz vele
2015. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HybridDoozer válasza:
0%
hát akár egy karton dobozba is elviheted,de ha ennyi eszed nincs akkor bujj be mellé a dobozba és várdmeg hátha hazavisznek titeket
2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!