Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mikortól lehet meginni a...

Mikortól lehet meginni a kecsketejet?

Figyelt kérdés
Most 4 napos a kisgida,de nagyon sok tej megmarad,nem birja mind kiszopni!Meg lehet azt már inni,hogy ne legyen semmi bajunk?Sajnálom kiönteni!
2015. márc. 25. 10:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem érveltem.


Figyelj, bármilyen szutykot felsorolhatsz drogoktól kezdve.. a tejfehérjék is drogként hagynak az agyra, a heroin is. Az kóstolja meg aki akarja, valaki a sajtokat szereti, valaki az ópiumot. Engem baromira nem érdekel, senki táplálkozási szokás és örömforrása.


De én valóban nem eszegetek sajtokat meg tejszínt. Magamnak néha megengedek némi vajat mint rossz drogos, de mondjuk én nem is fogom a gyógyszeripart támogatni ha vastagbélrákom lesz (bár elvileg a vajban nagyon kevés tejfehérje marad).


Senkinek sem lenne ajánlott sem dohányoznia, sem tejet fogyasztania.. ha jobb a kecsketej a tehéntejnél, akkor sem ajánlott az elfogyasztása. Aki úgy dönt, hogy vállal betegségeket csak azért, hogy az étrendjében benne legyen ilyen vagy olyan tejtermék, annak szíve joga így dönteni.

2015. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!