Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Jó hely amit kialakítottam a...

Jó hely amit kialakítottam a nyulaknak?

Figyelt kérdés
Sajna képet nem tudok róla felrakni. Egy zárt, kb 20 négyzetméteres kis ház. Van rajta normális ajtó, szúnyogháló is. A házon belül pedig 3 rész. Van egy a baknak, 4 oldalról zárt, felülről be tudok nyúlni, kb 3 nlgyzetméter. Van egy kis fedett rész ahova be tudna kucorodni. Van egy kb 9 négyzetméteres hely, zárt az is, od be tzdok menni etetni. Itt volnának azok a nyulak amelyeket hizlalni fogok. Van egy rész az abyanúlnak ha ellik és a fiókákkal van. 3 anyanyulat szeretnék, ha épp nem ellett vagy nem párzott akkor a többi hizlalandó nyuszkóval lenne. De tervezem, hogy mindhárom anyanyúlnak csinálok külön ellőhekyet. A nagyobb kifutóban is vannak kisebb fedett zugok. Az oldal vagy fal, vagy deszkából készült rámpa. Szerintetek ide már hozhatom a nyulakat, vagy kell még valami? Etető, itató megoldott mindenütt. Szóval így a nyulak együtt volnának nem külön ketrecekben. Szerintetek a 9 négyzetméteren mennyi fér el kényelmesen?
2015. ápr. 9. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon körültekintő vagy, jó helyet csináltál nekik. Szerintem harmincan biztos elférnének, láttam én már ettől kevesebb helyen is annyit. (jól tartva, ugyancsak)

Nekünk is vannak nyulaink, igaz nem ekkora helyen, de nem is ennyien ;)

2015. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűha én olyan 10-re tippeltem, ez akkor jobb mert gyakrabban tudok fialtatni. Próbáltam olyan helyet csinálni ami jó lesz nekik, utána is néztem dolgoknak, de szabadon tartásra nem találtam minimum helyet. Meg aztán nem akarom h a minimum legyen, hanem hogy jól is tudják magukat érezni. Köszi a válaszod!
2015. ápr. 9. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A szabad tartással az a baj, hogy seperc alatt kiássák magukat.
2015. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!