Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kotlóst találtam hátul, mit...

Kotlóst találtam hátul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van hátul egy hatalmas telkünk amit nem használunk, ma hátra mentem a bodzabokorhoz, és láttam, hogy kb a telek közepén ül egy kotlós. Kotyogott is meg minden, de nem mertem odamenni hozzá, mert hallottam h ilyenkor agresszívak. Félek h kiszárad, mert ilyenkor ugye nem isznak nem esznek, de nem merek odamenni. Mit csináljak?
2015. máj. 15. 19:16
 1/5 anonim válasza:
Egy tálba vigyél neki vizet, meg egy kis darált kukoricát, vagy valamilyen korpát. Ha nincs ilyesmi, akkor egy kis zsemlemorzsa is jó neki vagy egy kis tépkedett csalán.
2015. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) De nem fog nekem "ugrani"? :)
2015. máj. 15. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Kimentem, vittem neki vizet meg zsemlemorzsát, felkelt és nagyon cuki kis fekete csibék voltak alatta kb 6 db ha jól számoltam :)
2015. máj. 15. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyent :)
2015. máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kaphat még főtt tojást is, felkockázva kicsi apró darabokra. Az a jó, ha abból a kiscsibék is esznek, mert a főtt tojás sok fehérjét tartalmaz, ami jó a kiscsibéknek is ha megeszik, mert fontos a fejlődésükhöz.
2015. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!