Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mini éti csigát találtam is...

Mini éti csigát találtam is elhatároztam megtartom NEM lakásba tartom a kertünkbe a fa alatt egy nagy vödörbe víz van is rajta egy műanyag tál szerű?

Figyelt kérdés

1. Amikor találtam kb akkora se lehetett mint egy borsó szem valaki azt mondta akkor született igaz?


2.Mit agyak neki enni ami erősíti is igaz bár elég erős kis birkózó xD de akkor is ?


3.Milyen CSIGA nevet adjak neki? (lányt)


4.Mit rakja a házába hogy, dízányos de, ne fázzon ne legyen semmmi baja?


5.Fogadjak mellé egy nagyobbik csigát ami védi vagy ne?

?


2015. máj. 10. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem engedd el, jobb neki kint a természetben, mint egy vödörben :)

ha csigát szeretnél tartani, rengeteg egzotikus csigafajta elérhető itthon ingyen is, vagy olcsón, ráadásul ezek nagyra is nőnek :) (keress rá: afrikai óriáscsiga, vagy achát csiga) ha amellett döntenél, amit írtam, írj privátot, és segítek óriáscsigázni.

2015. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vödörből le fog lépni, mert még az üvegen is ki tud mászni. Uborkát, zöldséget adhatsz neki, abból szerez vizet is. Halcsont kell neki, abból szedi a meszet, abból építi a házát.

Úgy hívod, ahogy akarod, mivel a csigák hímnősek.

2015. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi de szerintem félreérteted a kérdést a műanyag tálba van és alatta víz szóval a vödör a szőkésre szolgál xD (bár nem hiszem hogy szökne) :)
2015. máj. 10. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

remélem tudod, hogy tüdővel lélegeznek, és megfulladhatnak :) illetve napfényre is szükség van, és nem szeretik a túl meleget, ellenben a párás időt igen.

#2: annak szépiacsont a neve :D

2015. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!