Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tenyészbikák felnevelése,...

Tenyészbikák felnevelése, használata? Tartásuk, takarmányozásuk irányelvei?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem ezekről összefoglaló adatokat írni, számszerűsítve is? (Pl takarmány - miből hány kg? )

Tudom, hogy google a barátom, de még van 6 tételem mára, holnap vizsga, ezért gondoltam feldobom előbb ide a kérdést, hátha akad valaki hozzáértő, aki segítőkésznek érzi magát, és kisegít.



2015. máj. 25. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb a tankörtársakat kérdezni?
2015. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem én, csak választ nem kaptam rá eddig. Szóval úgy gondoltam, teszek egy próbát itt is, mielőtt a google-t fellapozom.
2015. máj. 25. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvas, tanul, elgondolkodik.


[link]

2015. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak a kérdésed végét, holnap vizsgázol belőle? :(
2015. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, holnap. :D Mert egyébként lenne kiváló kari könyvtárunk a kölcsönzésre, csak nem este 10-kor :D Azt meg a fene gondolta volna, hogy ilyen jól kidolgozott tételeknél pont a tenyészbikákhoz nem tudott hozzászólni a kidolgozó Anonymus. Közben a google már a barátommá vált sok téren is, de ha valaki úgy érzi tud valamit amit a google nem, az ne tartsa magában!
2015. máj. 25. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!