Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van Mód Magyarországon aranysa...

Van Mód Magyarországon aranysakál beszerzésére?

Figyelt kérdés
Vadász vagyok,Egyben ebtenyésztő is (szóval tudom mit csinálok). Kiszeretném próbálni hogy kutya keresztezésével milyen vadászkutya lenne.

2015. máj. 27. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

na, az is biztos, hogy nem vagy tenyésztő. Ha az lennél eszedbe sem jutna kísérletezni.

Mert akkor tudnád milyen egyedszámot és hány generációt kell genetikailag produkálni, hogy stabilizáld a keresztezést

2015. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Maximum szaporító...
2015. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, Oroszországban történtek ilyen kísérletek, mivelhogy a sakálok szaglása sokkal jobb, mint a kutyáké, ezért ilyen hibridekkel akartak kábítószert kerestetni a reptereken. A hibridek azonban éppoly kiszámíthatatlanok, taníthatatlanok és kezelhetetlenek voltak, mint az igazi vadállatok.
2015. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!