Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Komoly kérdés! Csirkéknek mit...

Komoly kérdés! Csirkéknek mit lehet egy éves "szülinapra" adni ami valami különleges? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

Vidéken lakok, tartok csirkéket, nagyon szeretem őket, a legkedvesebb barátaim.

Most a jövőhéten lesznek egy évesek az én trióm: Kende, Tarajos, és Csőrike (így neveztem el őket)


Június 26-án lesz egy éve, hogy kikeltek a tojásból, és valami különleges ételt akarok adni nekik.

Sütni sütit nem tudok, mert talán nem ennék meg, de valami finomat tud valaki, amit csirkék szeretnek? főtt tojást? vagy mit, ami valami különleges, de megeszik?


ők a én kedvenceim, valaki segítsen ha tud, köszi! :)



2015. jún. 17. 14:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Készíts nekik különleges salátát!
2015. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Adjál nekik kölest, szerintem imádnák!
2015. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Saját embrióját eteted vele"


Nem ismétlem a többieket, még annyit tennék hozzá, hogy a tyúkok kannibálok. Gyakorlatilag mindent megesznek, szóval szerintem adj olyant, amit ritkán kapnak. A dinnyét pl. imádják. Mivel szezonális növény, és írtad, hogy 1 évesek ,akkor valószínűleg még nem sok dinnyét ettek eddig. Vágd szét és megeszik mindenestül, a héját szeretik a legjobban. Van benne mag, van benne lé, van rajta zöld, szóval minden ami kell.

2015. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát a tyúkok majdnem mindent megesznek, de ahogy visszaemlékszem amikor még mamáméknál voltak a földigiliszta volt az amit mindennél jobban szerettek. Ha találtunk egyet mind azonnal rávetette magát.
2015. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Arianah válasza:
67%
Főzz nekik csirkepörköltet.
2015. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd be őket egy welllnes szállodába!
2015. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
:D
2015. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mert megérdemlik. (KOMOLYAN GONDOLOM)
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 csux2 válasza:
A gilisztás válaszok a helytállóak.Nem vicc, imádják a húst bármilyen formában.Giliszta,pajor,lótetű stb.Ha nem találsz nyugodtan adhatsz nekik szalámit kolbászt stb.Az enyéim imádták az ilyesmit.
2015. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
65%
Vágd le az egyiket, főzd meg és etesd meg a többivel.
2015. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!