Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan tudok táplálni egy...

Hogyan tudok táplálni egy csirkét aki egyébként magától nem tud enni?

Figyelt kérdés
A csőre alja el van csúszva. :/ Gondolom eltörhetett és rosszul forrt össze. A többinél kicsit kisebb is, ezért gondolom, hogy nem tud vele enni. Nagyon sajnálom szegényt, valahogy meg is kedveltem mert ki tud szökni az ólból és akkor mindig megkeres és jön utánam. :D Valami ötlet?

2015. aug. 7. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet tömni apró falatokkal. Pl tojással. Fecskendővel a csőrébe nyomni folyékonyabb tàpanyagot. De mekkora? Ha nem tud később se enni szegénynek nincs túl sok esélye. (Meg értelme se kínozni)
2015. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg próbálom a fecskendőt. Láttam már ilyet egyszer, annak a csibének ahogy nőtt mozdult a jó irányba, bár neki sem lett soha tökéletes, de tudott vele enni, inni. Remélem a mostani is ilyen lesz, nem tudom csak úgy hagyni, hogy elpusztuljon.
2015. aug. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!