Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hónapos Amstaff...

Van egy 10 hónapos Amstaff kutyusom fog e még hízni erősödni, Szélesedni? Nincs semmi baj vele csak olyan kis őzikés, kicsit gizda pedig jól eszik meg minden Csak nem olyan Amstaffos vagy ő ilyen is marad? Egyébként szuka kb 50cm 2pár kg

Figyelt kérdés
Amstaff súly izom

2015. ápr. 28. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik kenneltől van? Ha törzskönyves, jó kennelből van, akkor valószínűleg felnőtt korában amstaffos lesz, hiszen kb 2 éves korukig alakulnak a kutyák testfelépítés szintjén. Ha nem ilyen jó helyről van, akkor meg bármi lehet.
2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Naplás Gyönegyed:)
2015. ápr. 28. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, meg fejlodni fog, most meg ne az legyen a cel, hogy ugy nezzen ki, mint Schwarzenegger kutyaban. Etesd normalisan, mozgasd kimeletesen, de megfelelo mertekben. 0,5-1 ev mulva majd kezdhetsz foglalkozni azzal, hogy izmos legyen.
2015. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Végig nézve a képeket, elég változatosak a kutyáik formára. Neked kell tudnod, milyen párosításból vetted a kiskutyádat, milyen formát hoznak a szülők.

Miért nem kérsz tanácsot a tenyésztőtől etetésre, mozgatásra, stb? Mi a tenyésztő véleménye pl a kutyád mostani kinézetéről? Biztosan van elérhető alomtestvér, akiről lehet fotót kérni, ahol össze tudod hasonlítani a kutyádat velük.

2015. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nyugodj meg még fog erősödni :) Nekem is van egy 6 hónapos kis szukám a tenyésztője azt mondta 1,5-2 éves kora körül szélesedik izmosodik még :) Az enyém is nyurga még :)

[link]

[link]

2015. ápr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem nem törzskönyves staffim van (gyepiről van), másfél évesen hoztam el, úgy nézett ki, mint a kisujjam. haverok cikiztek is, de mondtam nekik, hogy biztos, hogy erősödni fog. Most lassan 2 és fél éves lesz, és az eleje úgy ki van szélesedve, úgy néz ki, mint egy tank:D
2015. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!