Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csirke és a dísznövények...

Csirke és a dísznövények összeférnek?

Figyelt kérdés

Csirkéket szeretnék tartani de a kertem elég sok dísznövény van,még régen ültettük és már azt se tudom hogy mi a nevük vagy hogy mérgező-e vagy sem. Tudomásom szerint nem mert a madarak(rigó,veréb,szajkó) is eszegettek bogyókat róluk, meg kutya miatt nem is akartunk semmi veszélyeset venni,de lehet 1-2 kicsit mérgező becsúszott. Nem tudom hogy ezt a csirkék megérzik-e,vagy hogy esetleg megtanulják-e idővel. Szeretném őket szabadon tartani és a kertben kisebb nagyobb foltokban vannak ezek a dísznövények így kerítéssel nehéz lenne megoldani.


Szerintetek veszélyesek a dísznövények a csirkékre? Meg tudják állapítani hogy mi ehető és mi nem ?



2015. nov. 24. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit érnek, megesznek. Arról nem is beszélve, h mindent összetojnak. El kell keríteni nekik egy részt.
2015. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a dísznövény veszélyes a csirkére, hanem a csirke a dísznövényre.

Egy év sem kell, és nem marad belőlük semmi, csak szép zöld fű, és tyúksz_r amerre a szem ellát :)

2015. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csirke az egy olyan állat, ami mindent megesz és legyen akármekkora pázsit, hót zicher, hogy a földig ki fogják kaparni. El kell nekik keríteni egy kisebb részt és naponta kiterelni a fűre őket.
2015. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!