Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha egy ékszer teknős ami 3...

Krumplibogyo kérdése:

Ha egy ékszer teknős ami 3 éves, és egy kis teknőst mellé raknánk akkor összeférnek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ékszerteknősök ragadozók, megtámadná. Kétéltűek, hüllők: nincsenek érzelmeik.
2014. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Első válaszolóhoz is hozzászólnék, ha nem értesz valamihez,ne válaszolj szóval a kérdező nevében is kösz a semmit..


Nekem 4éves a nőstény ékszerteknősöm, 2éve tettem be mellé egy akkor 1 éves hím ékszerteknőst. Semmi verekedés nem volt,nem kaptak össze eddig semmin,csak a kaján.


Szerintem nyugodtan összeteheted őket, ha verekednek úgyse fogod hagyni.

A hüllőknek pedig igenis vannak érzelmeik,ugyanúgy ragaszkodnak,tanulnak és keresik a gazdi "társaságát" mint egy átlagos háziállat.

2014. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 megadex ***** válasza:

Egy gyííktól milyen hozzászólást várhatsz?? xDD

Nekem is voltak különbözö koru és ivarú teknöseim együtt.

De sosem bántották egymást

2014. febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a teknős úgy kétéltű ahogy én, (a kétéltűek nem azért azok mert vízben és szárazföldön is mozognak, hanem azért mert fejlődésük bizonyos fázisaiban vízhez kötött életmódot folytatnak, PL: ebihal)


És a kérdésre válaszolva: előfordulhat, hogy megtámadja és prédának nézi a fiatal állatot, de általába megférnek egymás mellett ( ha elég helyet biztosítunk nekik)

2014. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Schrancdorka ***** válasza:
kedves 1. válaszoló:igenis vannak érzelmeik+akkor mér enne a kezemből?
2014. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!