Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért nem vérzik ki a diszno...

Kovacs győrgy11 kérdése:

Miért nem vérzik ki a diszno ha pisztolyal kábitod el Ti hova löttök? Én az agyvelöt próbálom eltalálni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen pisztollyal? Ha leallitja a szivet, nem lesz, mi pumpalja a vert, le kene logatnod valahonnan, hogy kiverezzen, ezert jobb a nyakvagas. :D
2016. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ElinorJ válasza:
Ha egy rendes bökőt használsz, de előtte agyon stresszeled szerencsétlent akkor sem fog rendesen kivérezni.A homlokára kell pontos lövést leadnod. Én ehhez légpuskát használok és nem közelről. Ez valóban humánus, majd rögvest meg kell szúrni a megfelelő helyen a kivérzés érdekében. A szúrást is nagyon pontos anatómiai ismeretek szerint kell végezni, pontosan a nyaki verőeret kell átvágnod épp úgy mint a csirkénél. Tudom kicsit kegyetlenül hangzik, de ha precíz vagy egyetlen másodpercre sem szenved az áldozat.Nézz meg egy böllért a neten vagy élőben.És szerezz be egy valódi böllérkést.
2016. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen légpuskád van, hogy a disznó csontját átviszi?:D
2016. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Évek ill.évttizedek ota lövök disznokat ,pontosan a két szeme közé kell löni igy eléri a szeg az agy also részét ,még minden alkolommal jol kivérzett anyaki föétöérre kell szurni és 5-6 cm vastag sugárban kell hogy a vér kifollyon,persze ha jo a szurás csak akko
2016. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!