Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mehetnek a kukába a tojások,...

Mehetnek a kukába a tojások, vagy van remény? A válasz sűrgős lenne

Figyelt kérdés
Tegnap a kotló pulyka alá lettek tojások rakva, mire ma haza értem nem ült rajtuk, hanem ott volt ahol kotlani kezdett. Kb 4 órát volt magára hagyva. Nem tudom mikor szállhatott le a tojásokról. Még lehet remény arra hogy kikelnek? Tyúk tojások vannak alatta. Sajnos már ki voltak hűlve.

2016. máj. 2. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
A kukába azonnal! :( sajnos nincs remeny !
2016. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm :(
2016. máj. 2. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne dobd ki!!!! A tojások a lehűlést sokkal jobban viselik, mint a túlmelegedést. Ennyitől nem mennek tönkre.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__haszonallatok__771546..

2016. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Már visszatettem a kotlóst mielőtt a kérdést kiírtam, hátha van remény! Meg se fordult a fejemben hogy ki fog jönni, mert tavaly magától nem állt fel a tohásokról, sőt egész nyáron kotlott, bármilyen tojás alaku dolgot talált már ráült. Az almákat is összeszedte a fa alól. Gondolom most kijööt enni, vagy valami, aztán nem tudott visszamenni.


Nagyon köszönöm mégegyszer!!!! :):):)

2016. máj. 2. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy vannak jószágok, akik nem tűrik, hogy átpakolják őket arról a helyről, amit kinéztek maguknak. A japik is például kényesek erre. Szóval én leborítanám valamivel (legalább pár napra), míg megszokja az új helyet.
2016. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már úgy van megcsinálva
2016. máj. 3. 10:56
 7/7 Tóth Tibor(magor) válasza:
100%
Harmadik naptól már lehet a tojásokat lámpázni,a GOOGLE-ba találsz leírást a tojás lámpázásáról és meglátod hogy jók-e vagy sem.
2016. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!