Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Létezik olyan birka, ami nem...

Létezik olyan birka, ami nem óbégat (pardon óbéget) folyton?

Figyelt kérdés
Lesz legalább két olyan évem, amikor nem tudok foglalkozni a földterületemmel. Gondoltam, valamilyen haszonállatot tartok addig rajta. Azt viszont nem szeretném, ha az egész utca a birkáktól lenne hangos. Van erre valami megoldás? Milyen pl a "suttogó" birka?
2016. máj. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehén vagy kecske nem jó? A barik sajna ilyenek főleg ha éhesek.
2016. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tehenet nem ajánlom, mert nekem is van egy amit mindig odébb kötök nap közben és úgy legel, ha meglát valami mozgást akkor elkezd bőgni mint a fene, és elég hangos is, mindegy hogy én vagy vad idegen mcrg jó messze tőle
2016. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kecske meg mindent eszik, csak füvet nem. Először a száradni kiakasztott ruhanemű jöhet nála szóba, utána a fák lombja, aztán a bokrok, végül, amikor már nagyon nincs más, hajlandó talajszinten is keresgélni valami fogára valót. :-)) Amellett annak is folyton van valami hasfájása, amiért hangoskodhat.
2016. máj. 8. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
a birka csak akkor béget ha el lett kapatva korábban. nekem rackák vannak, 200 darab de egy hangjuk sincsen. bent lakunk a városban, de a szomszédok még most szembesültek vele hogy juhot tartok mellettük, mert hangjuk nincs. egyébként a juh a legjobb a te esetedben, mert az legel szépen. a kecske az mindent csinál csak nem legel, a tehén az meg hamar letapossa kitépkedi a gyepet
2016. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget. 4-es, tőled még kérdeznék; a racka megbetegszik, ha nincs nyírva?
2016. máj. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!