Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A nyuszim nem eszik magokat...

A nyuszim nem eszik magokat csak füvet meg leveleket, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elvittük állatorvoshoz mert nem evett nem ivott semmit még füvet és leveleket sem. Az orvos adott neki gyógyszert azóta megjavult márt már kakál és eszik füvet és leveleket.De inni nem iszik úgy kell beadni a száján olyan izével.és magokat sem eszik.

2016. júl. 2. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Milyen fajta? Mert vannak olyan nyuszik amelyek nem igazán esznek magokat.
2016. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes.Lehet hogy valamilyen anyag hiányzik a szervezetéből.De ez csak tipp(hallottam már olyanról).

De nem tudom a korát és a fajtáját és így elég nehéz megmondani.

2016. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a mag dohos vagy gomba ölős azért nem eszi mert büdös lehet te nem érzed rajta de a nyúl igen
2016. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nyuszim klein rex keverék 2-3 éves.és köszönöm az eddigi válaszokat
2016. júl. 2. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
az teljesen normális,hogy csak a füvet és a leveleket eszi. igazából nincs is szüksége másra. nyilván széna legyen. meg sok fajta növény. nagyjából ennyi,magvakra nem nagyon van szüksége.
2016. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem kedveli a magvakat, vagy rossz fajtát vettél. Én a fit+fun sticks magvas rudait szoktam adni a nyuszunak. Függhet amúgy attól is, hogy mennyire friss az adott táplálék. Egyébként nem kell félned, a fő, hogy szénát egyen és tápot.


Utólsónak: Vannak nyuszik akik kifejezetten imádják a magvakat, például az enyém.

2016. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
válogatós a nyulad. nálam sima házi nyulak mindenre ugranak, akármit adok nekik. jó gazdasági abrakot, réti szénát, lucernát esznek. minden elfogy másnapra, maradéktalanul. a tied vagy nagyon el van látva és pocsékolhat, vagy úgy szokott hogy azt kedveli jobban. pedig jó fajta nyúltápnak alig tudnak ellenállni.
2016. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!