Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért szörcsög és fuldoklik a...

Miért szörcsög és fuldoklik a kisliba?

Figyelt kérdés
Van egy kislibám ill kettő, egy gúnár és egy tojó. Az első párja ami tojó volt elpusztult ebbe a valamibe, megfulladt, de a tulaj kicserélte egy másikra. A baj az hogy ez is elkezdett szörcsögni és fuldokolni, rázza a fejét hogy a folyadék :-/ ki jöjjön belőle de semmi nem jön onnan ki. Az autóba ahol voltak a többiek láttam másik kis libát(libákat) amik szintén szörcsögtek. Mit lehetne tenni hogy ne pusztuljon el??

2016. júl. 26. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján ez valamiféle betegség lehet, vagy valami helytelen tartás miatt kialakult rendellenesség.

Állatorvossal kéne megnézetni, mert így ez minden, amit tudunk mondani.

2016. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az egész állományba benne lehet sztem is, furcsa hogy többön is tapasztalható..
2016. júl. 26. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg még lehet valami öröklődő vész is, ha csak rokonok között jelenik meg.

De tényleg érdemes lenne mihamarabb egy állatorvos tanácsát is kikérni!

2016. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A tyúkok akkor szörtyögneg ha gilisztásak, a libáknál nem tudom. Kérdezz meg egy állatorvost.
2016. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A két kisliba szépen nő, szerencsére elmúlt a szörcsögése, már rég nem hallottam, lehet akkor megfáztak az árusnál. Meg mostmár tépkednek mindent, főleg a gúnár.
2016. aug. 7. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!