Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol tudok beszerezni Emdeni...

Cerámia kérdése:

Hol tudok beszerezni Emdeni lúdakat? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lúdakat beszerezni. Már régen tartottam a baromfiudvaromban lúdakat és most szeretnék egy pár, emdeni lúdat. Csak nem tudom hol lehet beszerezni belőlük. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek.

2016. szept. 25. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
endemi lúd!ilyen kérdés is rég volt már :D,Szerintem sehol,elég tetszetős hústermelő lúd ám amilyen jó olyan ritka is,max imporból lehetne de nem éri meg,amit tudok ajánlani az Gödöllő,ott találsz magyar fajtából párat,főleg tarkák vannak,a landeszi,biztos ismered,az is jó csak nem szabad hagyni hogy korcs legyen mert akkor fabatkát se ér,én több éve keresek már jó libákat és sikerült bár keverékeket de jó húskihozatalú példányokat beszerezni,manapság nagyon nehéz ám jókat találni,a kislibák hamar lebetegednek,a nagyok soványak és sorolhatnám,szóval csak ésszel,mielőtt megvennéd az első pár db felkínált libát,jól nézd át őket,a fejforma,szárny hossza,lábak,és egyebek sokat elárul,nagyon nehéz jót találni:(
2016. szept. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszodat. :D Igen.. Ez baj ezzel a lúddal, nagyon jó.. Még nagyon régen a nagypapámég idejében (ők adták tovább az információt erről az emdeni ludrol még annó) nekik még voltak. Nagyon jókat is hallani róla. Igen a lúd választás se könnyű tudom, mar nem egyszer vettem "selejteseket". :(
2016. szept. 30. 15:12
 3/11 A kérdező kommentje:

Erről az importálásról, tudsz valamit? Esetleg ,hogy hol lehetne?

Még azon is gondolkoztam hogy ha tudnák fias tojást szerezni valahonnan és kikeltetni... Bár nem hinném hogy találnák.

2016. szept. 30. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat,annyit hogy ilyenkor külföldről kell behozatnod :),esetleg ezzel foglalkozó oldalakon tudsz rákérdezni vagy egyik -másik viziszárnyasos oldalon a facebook-on,nekem pl a holmogori meg a tula a kedvencem,de szeretem a touluseit is,a facén rátaláltam hogy lehet ezeket beszerezni ha nagyon akarom,én németben élek jelen pillanat,és itt csak ezt a touluseit tartják 90% ban,majd ha megyek haza viszek párat,60E felett már lehet kapni,1E=300ft :D
2016. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Esetleg meg tudnád adni ezeknek az oldalaknak a nevét. Toulouse-i lűd beszerzésben tudsz segíteni?

Nagyon hálás lennék érte, és köszönöm az eddigi segítségeid is.

2016. okt. 1. 19:12
 6/11 A kérdező kommentje:
*lúd
2016. okt. 1. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés :D,megelégeltem az okoskodást és töröltem az oldalakat,de ha jól emlékszem a viziszárnyasosban volt egy ilyen egyszer,na mind1,a fecebookon keressgélj ilyen kulcsszavakkal hogy kacsa,tyúk,liba,pulyka...,ezekbe kiírod mit keresel,biztos segítenek,( (kacsa,liba....) csoportba lépj be,az az enyém (marko) :),ott talán kapsz segítséget ,bár nincs sok hozzáértő ember :(
2016. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A Kiss Marko fèle csoportot keressem,ugye? :D

Köszi a tippeket. :)

2016. okt. 1. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát már nem én vagyok az admin,mert töröltem a régi facebookot,kása györgynél érdeklődj :D
2016. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés. :D Köszi mindent! :)
2016. okt. 2. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!