Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen állat tehette?

Milyen állat tehette?

Figyelt kérdés

Ejszakara elfelejtettem bezarni a tyukol ajtajat, es reggelre borzalmas dolog fogadott. 7 tyukot talaltam a kertben ossze vissza fej nelkül. talaltam 1 kakast elasva a kert vegeben. Valamint 8-10 tyuk hianyzik.

En rokara gyanakszon de az miert ragna le a fejeket?

Regebben tortent olyan , hogy vagy 10 tyuknak kiszivtak a veret a nyakanal. De ez a mostani eset mas.



2017. ápr. 14. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy melyik nem tudom én se pontosan, de valamelyik prémes ragadozó, nyest pl. azt hiszem csinál ilyet (fejezés). A görény viszont szokott vámpírkodni.
2017. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
16%
Khm, hallottál már a chupacabráról?
2017. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hallottam. De szkeptikus vagyok azzal kapcsolatba
2017. ápr. 14. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
nyest bácsi,imádja megtáncoltatni a tyúkokat,csak nem bírják a ritmust
2017. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
37%
szomszéd kislány volt
2017. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A menyét szokott vámpírkodni, és az le is rághatja fejét, de az nem viszi sehova a tyúkot. Szóval a vérszívód szinte biztosan menyét volt, a mostani tettes pedig görény, vagy nyest. Viszont a zsákmányt elásni meg a róka szokta, de ő biztosan nem fejezi le a csirkéket.
2017. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg rögtön patkány,meg egér stb,most szerinted a 10 cm es menyét szétszedi a tyúkokat meg elássa?a görény az úgy el hordja hogy meg se találod
2017. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha elásta, csak kutya lehetett. A róka jellemzően nem öldököl céltalanul. Egy tyúkot elkap, elinal vele, hagy más alkalomra is. A görény szereti a vérengzést, de az meg nem ás el semmit. Északon időnként előfordul mosómedve is, de az is macskaféle, tehát nem ássa el a prédát. Marad valamelyik szomszéd kutyája.
2017. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
már pedig elássa,nálam volt nyest és szépen elásta azt amit nem bírt elvinni
2017. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!