Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanfolyamon vok és osztálytárs...

Tanfolyamon vok és osztálytársam titokba behozott egy kölyök kutyát a táskájában. Szegénykémnek semmi nem látszott ki.1 órán át minimum, h a fejét sem tehette ki, mivel oszt. Társam félt h mit szól a tanár. Hogyan lehetne kirúgatni?

Figyelt kérdés
Ez állatkínzás és gusztustalan. Semmi kajája,papírja...vize.... az ilyen fogyatékos húzzon el sztem.

2014. dec. 11. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:

az óra tvábbi szakaszában mindenki megleste,mivel vonyított...


tanár is cosdálkozott+nevette....


következményt érdemelne..

2014. dec. 11. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ált. suliban, még jó régen..Nekem egy kiscicát csempészett be osztálytársam, de ő kiengedte, az asztal alatt mászkált a cicus, meg halkan nyivákolt.A tanárnő azt hitte, valamelyik gyerek hülyéskedik, nyávog :D

Aztán óra felé lebukott. De nem lett baj belőle, a kiscica végül is a suli macskája lett.


Végül is mi lett a kutyussal? Ha hazavitte, otthon biztos megetette.Egy nap alatt ettől még nem hal éhen a kutya.Ha más különben nem tett kárt benne, ez nem állatkínzás.

2014. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Neked ez a srác alapból nem tetszik ugye? Szerencsére nem lehet valakit csak azért kirúgatni, mert felségednek nem tetszik. Utána gondolom, haza akarta vinni a kutyát. Ebben az egy esetben elfogadható, ha ilyet csinál. A kutya kap levegőt. Víz és étel nélkül kibírnak egy órát. Napi 3x sétálnak általában, tehát pisi nélkül is. Mi lenne, ha saját dolgoddal törődnél, és nem fogyatékosoznál le más embereket?
2014. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elvileg az iskolák házirendjében benne kell hogy legyen az hogy tilos állatot behozni, szólj a tanárnak és kész lehet hogy kirúgják lehet hogy csak intőt kap lehet hogy semmit. Egyébként szerintem ez annyira nem nagy bűn mint ahogy te képzeled én is egyszer egy egész napon át rejtegettem a padomban két hörcsögöt mert az osztálytársam szülinapjára vettem ami délután volt megtartva.
2014. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és annyit árulj mr el, minek a kutyának papír?
2014. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem papír arra az esetre kell, ha a kutya szeretné kitörölni a fenekét.
2014. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha esetleg veszett lenne, okostojas. ha esetleg megharapna valakit, akkor be kell mutatni a tulajdonosanak a kutyaaz oltasi papirjait, vagy mehet az illeto veszettseg elleni oltassorozatra. amugy szegeny kiskutya, remeljuk nem lett baja
2015. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!