Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Reggel kikelt egy libám,...

Reggel kikelt egy libám, mikor adhatok neki enni és mit?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon tud menni,a pelyhe is nedves,lehet hogy meg se marad...

2017. ápr. 29. 14:43
 1/3 anonim válasza:
50%

vizet biztos, én törnék fel neki tyúktojást, összekeverném (mint a rántottához)

és azt adnám neki az folyékony is és rengeteg vitamin van benne.

-- de nem vagyok állatorvos, illetkést kérdezz! --

2017. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nedves, most kelt ki. Nem úgy megy mint a csibe a tvben hogy a fején marad a tojáshéj és pihésen bújik ki.


Órákig eltart, mire megszárad, és még utána is inkább órákig csak üldögélni fog és erősödni, kell neki a meleg úgyhogy lámpát rakj felé ha nincs kotlós vele. Enni még nem fog lehet egész nap, ilyenkor feléli a felszívott tojássárgáját, de már kínálhatod egy kis kukoricadarával (én egy napig mindenféle frissen kelt baromfinak ezt adom, ez szépen "kitisztítja" a beleit), utána mehet indító táp. Érdemes utánaolvasni a libák táplásának, mert a zöldtakarmányt is csak két hét után lehet adni neki.

2017. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pár órás illetve napos baromfiknak a főtt tojás is nagyon jó kis kiegészítő. tele van fehérjével.
2017. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!