Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csirkekopasztás lehet így?

Csirkekopasztás lehet így?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék minden egyes csirkénél bemenni az ólba, elvágni a nyakát, kopasztani, bontani, zacskózni- hanem egyszerre ötöt hoznék ki az ólból, egyenként megkopasztanám, lepucolnám és az ötöt egyben, egy nagy asztalon bontanám. Van aki csinálja így? Lehetséges ez? Nem dermed meg az ötödik, mire addig érek bontáskor?
2017. jún. 14. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Csináld inkább egyesével, jobb lesz az állatoknak.
2017. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apám is így csinálta anno, 3-4-et vágott egyszerre.
2017. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet még sose hallottam hogy valaki ezt egyesével csinálja. Tudod hogy csinálom? Levágok mondjuk ötöt, leforrázom mindet, megkopasztom mindet, felbontom mindet és utána állok neki darabolni és fagyasztani. Soha nem bontottam még egyesével, borzasztó nagy idő és energiapocsékolás. Nem dermed meg, csak mire a kopasztáshoz és bontáshoz érsz, de az nem árt neki semmit.
2017. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy egyben csináld, én is így láttam otthon, így csináltuk.
2017. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen én is kb 4-5 db vágok le egyszerre, sokkal gyorsabb így.
2017. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!