Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogy nevezzem el az új csirkéi...

Hogy nevezzem el az új csirkéimet? Három majd kakas lesz három meg jérce.

Figyelt kérdés
Nagyon fontos. Ötletek?

2017. júl. 15. 00:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de ugye tudod hogy még egy kakas mellé is kevés a három tyúk? Számíts rá hogy állandóan marni fogják egymást. Olyan állatot meg amit megeszünk, nem szoktunk elnevezni.
2017. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#21 Kereken 35-en vannak....


De ez a 6-szelídségre hajlamos,tehát jöbnnek ölbe,kézből esznek,behozzuk kis időre a lakásba,stb

Amelyiket magunkhoz szoktatunk persze,hogy nem esszük meg .

Egyébként érdekel mennyire tanulékonyak,-mert kíváncsinak nagyon kíváncsiak és figyelmesek.

2017. júl. 15. 11:52
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Harry, Ron, Neville, Hermione, Ginny, Luna
2017. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%
Orbán, Lázár, Semjén, Kósa, Rogán és az a kis fekete lehetne a Farkas Flórián
2017. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Nutella, Kotkoda,.Kispityu, Fahéj, Raffaello :) Nutella az olyan aranyosan hangzik:D többet írtam fiúhoz

Tyúk Ica, Tyubica,Fészkes Annamária, Gizi,

Suzy

ezek nemtudom fiú vagy lány: Puszedli, Csöpi

2017. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Hát, nekem most az jutott az eszembe, hogy a "Bátor, a gyáva kutya" című sorozatban egyszer egy kígyó kinevezte magát 3 kis madárfióka keresztapjának, azt mondta "El is keresztelem őket. -és akkor így végignézett rajtuk- Reggeli, Ebéd, és Vacsora." Na de ezeket a neveket inkább ne használd. Pl nekem eléggé csirkés név a Kende. De talán ez most a Kendermagos Kelemenről jutott eszembe, aki egy mesében a kakas. Most pedig eszembe jutott Márton lúd a Neels Holgersonból. Meg ott ilyenek voltak még, hogy Kákalaki Akka, meg Pelyheske/ Pelyhestollú. Most pedig eszembe jutott a Pokémon, amiben van olyan madár, hogy Pidgeot, meg Pidgeotto (Pidzsiottó). Hát, nem tudom, nekem most ilyenek jutottak eszembe. Esetleg Sárika, Babett, Donna, Lujza, Luca, Lúcsia, Ilonka, Aranka, Hildegárd, Denisz, Bánk, Marci, Sándor, Laci, Pisti, Elek, Edgár, József, Attila, Domonkos, Tihamér, Teodor, Tódor, Tivadar
2017. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébként érdekel mennyire tanulékonyak,-mert kíváncsinak nagyon kíváncsiak és figyelmesek."

Hallottad már a buta tyúk kifejezést? Kb semennyire. Ha nincs társaságuk, és már a tojásból kikelés pillanatától csak te vagy az egyetlen mozgó objektum, akkor esetleg elérsz valamit. De így legfeljebb azt, hogy összeszarják az udvart.

2017. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nevezd el őket akciófilmekről:A terminátor,deadpool,pókember,x-men,batman...


Vagy legyen psychopata nevük:harley puinn,joker,poison ivy...


az egyiknek legyen már nokedli a neve!Úgy hívják a kutyám is!Kérleeeeek!!!

2017. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
A kakasnak meg Nudli legyen:D
2017. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Pipi, Csipi, Luca, Pityu, Koti
2017. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!