Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi szükséges egy kiscsibe...

Mi szükséges egy kiscsibe számára? Mivel etessem?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek most keltek ki a kiscsibék 9 db van és 1-et nekem ajándékoznának. Én választom ki a csibét, de nem szeretném levágni őt soha inkább egy kis házikedvencként tartanám. :)

2017. júl. 28. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy csibe nem csibe, ennyi erővel a földhöz is vághatnád, hogy ne szenvedjen.


A többivel kell maradnia még pár hónapig, hogy megmaradjon.

2017. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, nem most vinném el kb úgy 1-2 hónap múlva.
2017. júl. 28. 16:00
 3/4 Kelemen Zsófia válasza:
Abban igaza van az előző válaszadónak hogy inkább minimum kettő csibét kéne venned vagy ahhoz az egyhez még egyet mert így magányos lesz, ha mégis csak egy csibét szeretnél akkor kell neki:füves terület (ahol kapirgálni tud), csirkének való nevelőtáp én általában ledarálok kukoricát búzát és nevelőtápot és ezeket össze keverem , szüksége lesz vízre néha mészre én szoktam nekik adni mindenféle zöldség és gyümölcs maradványt gondolok itt zöldség és gyümölcs héjra és minden ilyesmire. Remélem tudtam segíteni üdv.:Zsófi
2017. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! 😃😃
2017. aug. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!