Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tojást megtörte, csipog de...

A tojást megtörte, csipog de nem bújt még ki?

Figyelt kérdés

Meddig bírják így? Mikor jön el az a pont, hogy segítség kell neki?

Tudom, hogy nem szabad piszkálni meg ha gyenge ugyis elpusztul stb...

Úgy reggel 10kor láttam, hogy kitörte a tojás falát és csipog, sajnos még csak a 19. nap.

Egy már reggel félig kibújt őt kisegítettem, kis félholt volt de mostanra totál életre kelt.

Nem akarok bajt hogy kihámozom ezért kérdem hogy ha így kap levegőt meddig bírja?

Köszönöm előre is a válaszokat


2017. júl. 31. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csirke, akkor nem kell segíteni neki, azzal csak bajt csinálsz. Várd meg, amíg egyedül kibújik-
2017. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, de amikor kiírod a kérdést miből gondolod, hogy rajtad kívül mások is tudják, hogy milyen állatról beszélsz? Meddig bírják? KIK?
2017. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha segítesz neki 99% hogy bevérzik és megdöglik. Tapasztalat.. :( hagyd.
2017. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a privát üzenet és az itt válaszolóknak egyértelmű volt hogy tyúk, csibe nem kacsa nem liba nem más.

Köszönöm a válaszokat, ő elpusztult, nem tudott kijönni, pedig levegője volt. a többi szépen sorban bújik ki

2017. aug. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!