Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A házi nyúl mikor kezdi...

A házi nyúl mikor kezdi csinálni a fészkét?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán honnan tudom megállapítani hogy a pároztatás sikeres volt? az nem megoldás hogy vissza rakom a bak nyúlhoz :)

2017. aug. 26. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a harmadik héttől általában kézzel ki tudom tapintani a magzatokat, de ezt nem ajánlom kezdőnek és olyannak akinek nem kézhez szokottak a nyulai. A fészekhordás eltérő, volt már olyan anyám aki egy héttel előtte gyűjtött már fészket, de általánosságban elmondható hogy az ellés előtt közvetlenül tépik meg magukat. Viszont jó esély van rá hogyha raksz be neki több szénát akkor a szájába gyűjti, ez egy apró jel lehet a vemhességre. Mikor fedeztetted?
2017. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
augusztus 18-20. két napig volt bent a baknál
2017. aug. 26. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az még csak egy hetes lesz, ilyenkor még semmi jel nem lesz. Gondolom másé a bak ha nem tudod vele ellenőrizni hogy vemhes-e. 1-2 hét múlva próbálj berakni neki friss szénát és ha gyűjti akkor esélyes hogy vemhesült.
2017. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!