Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kecske vagy szoba nyuszi?

Kecske vagy szoba nyuszi?

Figyelt kérdés

Apukám azt mondta válaszak hogy kecskét vagy szoba nyuszit szeretnék.Mindkettő nagyon tetszik de a kecskének kellene egy társ is és a kutyáim nem tudom hogy mit csinálnának vele sosem láttak még kecskét.A szoba nyuszi ötlet is nagyon tetszik melyik legyen?Melyiket válaszam?

Törpe nyúlt tenyésztőtől vennénk kb mennyibe kerül?(2 testvér nőstényt)


2017. szept. 11. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyusziii 😍
2017. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kecske
2017. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben félted a szobakecskét attól, hogy keresztben lenyeli a kutyáitokat, akkor...

Legjobb a vérnyúl. A normál változatba hamar beleunnának a kutyuskák. Tudod, egy aurával nem nagyon tudnának mit kezdeni... ha értesz...


Szóval jól gondold át a biztonsági szempontokat.

2017. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Öööö pont a nyuszi az akinek társ kell mert társas állat, és egyedül nem érzi jól magát, szóval úgy számolj hogy vagy két nyuszi vagy két kecske (bár ezt nem tudom hogy a kecske is ugyanannyira igényli-e a társaságot mint a nyúl).
2017. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írta, hogy két nyuszi lenne. Ráadásul egyneműek lennének :)
2017. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat pont a zárójeles rész kerülte el a figyelmem. :D Akkor is szerintem a nyuszi az ideális választás.
2017. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kecske olcsóbb és nem kell neki társ.Mondjuk ha pl törpe kecskéd van annak lehet kell.
2017. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De aranyos apukád, milyen vicces alternatívákat javasolt, kecske vagy nyuszi :D én a kecskét választanám, szerintem belőle jobb barát lehet mint egy nyusziból.
2017. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kecskét semmiképp.Egy kecskéhez érteni kell,a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem igénytelen állat.Ha mégis kecske,akkor amire figyelni kell:társas lény,egyedül semmiképp,virág,fa,bokor ne legyen ott,ahol a kecske,atombiztos kerítés mindenképp legyen,mert meglép(drótkerítésen simán átmászik,ha nagyon ki szeretne jutni,akár a másfél méter magasság sem akadály neki...),és nem mellesleg az etetésére is figyelni kell,vannak olyan növények,amik mérgezőek a kecskének.Élősködőmentesítésre is figyelni kell.
2017. szept. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!