Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Az inszeminátornak mik a...

Az inszeminátornak mik a pontos feladatai, napi kb mennyi állattal kell, szoktak foglalkozni, és mennyit lehet ezzel keresni? Na meg persze: mennyire nehéz elviselni ezt gyomorral?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, Magyarországon ez hogy van, de nálunk külföldön elég szépen meg lehet élni belőle, sajnos nálunk csak férfiakat vesznek fel mert rohadt szexistàk, ezért én kiestem. :D Minden haszonállatokkal kapcsolatos munka piszkos és gusztustalan, de szerintem az inszeminátor még mindig a tisztábbak közé tartozik (viszonylag). Amúgy meg lehet szokni, én városban nőttem fel, tehenet is csak képen láttam huszonéves koromig (na jó, túloztam, de érted, mire akarok kilyukadni), mégsincs semmi bajom az ilyen munkákkal, nagyon szeretem.
2017. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és nálunk az inszeminátor reggel 6-7-kor kezd, 1-2 körül végez. Nem tudom, hány állatot lát el ezalatt.
2017. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!