Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csincsilla farmot érdemes...

Csincsilla farmot érdemes létrehozni, mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy 2x annyit keresek rajtuk amennyit belefektetek.


Nektem mi erről a véleményetek?



2017. okt. 11. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van felvásárló, akkor utána lehet számolni.

De ahhoz is minőségi állomány kell, hogy átvegye.

2017. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint minden, ami mezőgazdaság, az kockázatos. Egy betegség, egy rossz minőségű táp, egy fertőzés, egy betörő patkány és oda minden. Komoly felszerelés kell, ketrecek, tápok, etetők, itatók és persze kemény, napi munka. Ha annyira bomba üzlet lenne, akkor mindenki csinálná. Meg gyomor is kell hozzá, mert a kis kedvenceidet le fogják mészárolni a bundájukért. Ezt akarod?
2017. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát engem úgy nem érdekel mi lesz velük, a nyúl, tyúk, sertés is haszonálat azt is megölik, Isten erre teremtette őket ennyi. Mi embrek meg pénzből élünk és képtelenek vagyunk 99%-ban élni nélküle.
2017. okt. 19. 17:35
 4/5 anonim válasza:

Hat ez a hozzaallas nagyon szar mar bocs.....

Ebbol latszik, hogy semmit nem tudsz roluk :D

Iszonyat sok gond kell hozza es am is most zaratjak be az osszes szormefarmot az allatvedok :D kar belekezdened :) amugy nem hiszem h van felesleges 10 milliot es havi max 50et keresnel :)

Ez egyedul a Wangernek eri meg de mar ok se lesznek sokaig!

2017. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orfeus ***** válasza:

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy na magyarázzon ilyeneket, mert nem igaz.


Utána jártam a dolgoknak, lehet hogy belekezdek én is. Szerződéssel, első körben 10 évig átveszik az élő állatot. Minőségtől függően van az ár meghatározva, 11-18k között. Ahogy számoltam önköltségen 3-3500ft.

Szóval lehet keresni rajta.


10 millió befektetéssel már elég szép farmot létre lehet hozni, ami eltart egy családot bőven.


Hívd fel őket, mindent elmondanak.

2018. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!